загрузка...

Железное небо онлайн / Залізне небо онлайн

Залізне небо
Average: 7 (74 votes)

Название: Железное небо
Название оригинальное: Iron Sky
Год выпуска: 2012
Жанр: Фантастика
Режиссеры: Тимо Вуоренсола

Актеры: Удо Кир, Ким Джексон, Гёц Отто, Стефани Пол, Кристофер Кирби, Джим Нобелок, Юки Ивамото

Долгое время человечество наивно полагало, что в 1945 году фашизм был навсегда уничтожен. На самом деле нацисты отступили, чтобы перегруппироваться и нанести ответный удар. Более полувека они готовили акт возмездия на другой стороне Луны и уже готовы повторить очередной блицкриг. А тем временем в связи с избирательной кампанией, президент США, кажется, даже ждет этой войны, чтобы использовать ее в своих интересах. Единственными, кто хочет предотвратить войну, оказываются американский астронавт и немецкая учительница...
Техническая информация
Продолжительность: 93 мин.
Качество видео: DVD-Rip
Качество звука: Профессиональное многоголосое

Смотреть Железное небо онлайн / Дивитися Залізне небо онлайн

Плюсуй, если понравился фильм!
Рецензия на

фильм Железное небо / Залізне небо

Фільм «Залізне небо» - це досить визначна подія в кіно. І справа не в тому, що фільм створений європейцями. Не в тому, що частина бюджету була зібрана на пожертвування фанатів. І навіть не в навіженому сюжеті фільму. А суть в тому, що, не дивлячись на все це, на виході вийшов вельми вдалий у всіх відносинах фільм. Все виглядає дуже органічно.

Багато в чому це визначається обраним жанром картини. Це комедія! Фільм містить тонку іронію і завзятий гумор. По іншому знімати стрічку з таким сюжетом було б нерозумно: вийшов би безглуздий і пафосний абсурд, на кшталт Авраама Лінкольна: мисливця на вампірів. При наявності такого шаленого сюжету тільки жанр комедії міг би все виправдати. Органічно виглядає і візуальна складова. Спецефекти, зроблені незалежники і схвалені The Hollywood Reporter, виглядають краще, ніж в будь-якому російському фільмі останніх років, та й коштували всього 1,2 млн. дол Їм, звичайно, далеко до всяких «Аватарів», але ми-то знаємо, що краще - ворог хорошого. Головне, що для такого фільму вони природні. Космічні кораблі-цепеліни, легендарні літаючі тарілки нацистів, місто-свастика на Місяці - все в даному контексті виглядає дуже природно. Про костюми і антураж - окрема розмова. Якщо коротко - естетика Третього рейху ще довго буде залучати людей. Окремий респект потрібно висловити діалогів. Вони логічні й іронічні. Органічно виглядають і образи персонажів, створених акторами. Це не висока драматичне мистецтво, але для комедійного фільму все натурально.

Комедія комедією, але «що ж хотів сказати автор»? Творці фільму Залезне небо - Батиєм пройшлися по багатьом реаліям сучасного світу. У першу чергу дісталося, звичайно, нацистам. У другу, американської адміністрації. У третю - фемінізму. Фактично головними противниками нацистів у фільмі виступили жінки з яскраво вираженими феміністськими рисами. І великої різниці між ними (нацистами і феміністками) немає: у них від ненависті до любові - один крок. У четверту чергу, дісталося всім іншим. Список пародіруемих речей в картині величезний, всього по трохи і дуже тонко. Але якщо якось спробувати узагальнити все показане, то виходить наступне: не в самих нацистів справу. Фашизм розуміється авторами стрічки в дуже широкому сенсі. Це будь-яка політика, спрямована на силове вирішення проблем. І тільки на силове. І такої політики дотримуються всі країни (крім Фінляндії, хіба що). Просто США найсильніші, тому й самі нахабні. Саме тому фашизм під різним соусом може бути затребуваний в будь-яких, навіть у найдемократичніших країнах. І нацистом може бути не тільки офіцер СС, а й офісні начальниця. Але так само вірна і зворотна тенденція.

Головна героїня Рената залізного неба, вихована в ідеалах нацизму, являє собою повну протилежність грубій силі. Вона добра і відкрита. Вона хоче принести людям любов, а не насильство. »- Ти знаєш, що цілуєш чорного? - Так. І я на цьому не збираюся зупинятися! »Цей діалог є квінтесенцією сенсу картини. Треба любити, не дивлячись на забобони. На уламках Четвертного рейху вона і її коханий Джеймс будуватимуть нову імперію, засновану на любові. Бо ненависть і грубість можуть привести тільки до взаємного знищення. У цьому контексті фільм схожий на кращі зразки класичної фантастикою комедії, на зразок «Доктора Стрейнджлава».

Після перегляду Залізного неба залишається дуже приємне веселий настрій, і, одночасно, легка задума над тими проблемами, які автори торкнулися в картині. У підсумку розумієш, що такі фільми треба дивитися, так як чогось схожого нам ще не скоро покажуть.Коментарии отсутствуют.

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и почты преобразуются в ссылки автоматически
  • Переносы строк и абзацы формируются автоматически