загрузка...

Властелин колец 3: Возвращение Короля онлайн / Володар перснів 3: Повернення короля онлайн

Властелин колец 3: Возвращение Короля / Володар перснів 3: Повернення короля
Average: 9.1 (11 votes)

Название: Властелин колец 3: Возвращение Короля
Название оригинальное: The Lord of the Rings: The Return of the King
Год выпуска: 2003
Жанр: Фантастика
Режиссеры: Питер Джексон

Актеры: Вигго Мортенсен, Шон Эстин, Иэн МакКеллен, Орландо Блум, Доминик Монахэн, Билли Бойд, Энди Серкис, Миранда Отто, Лив Тайлер, Дэвид Уэнэм

Под руководством Саурона, к последнему оплоту людей, постоянно ведущим бой с враждующими северными народами и тёмными тварями мордора, Минас Тириту и Гондору направляются бесчисленные орды орков. Только общими силами и сплочённостью всех рас и жителей Средиземья, удаётся сдержать напор врага. Повелитель тьмы предвкушает победу, ведь союзники не могут держать оборону вечно, но именно это и мешает ему заметить двух крохотных хоббитов, уже идущих по землям мордора и шаг за шагом приближающихся к Роковой Горе. Именно там единственное место, где можно уничтожить Кольцо Всевластия . Но чем ближе они к Роковой Горе, тем больше сила кольца. И уже не ясно может ли Фродо сопротивляться его силе или он идёт туда, чтобы ...
Техническая информация
Продолжительность: 201 мин.
Качество видео: DVD-Rip
Качество звука: Профессиональное многоголосое

Смотреть Властелин колец 3: Возвращение Короля онлайн / Дивитися Володар перснів 3: Повернення короля онлайн

Плюсуй, если понравился фильм!
Рецензия на

фильм Властелин колец 3: Возвращение Короля / Володар перснів 3: Повернення короля

Обсяг твору Толкієна - більше тисячі стандартних книжкових сторінок, віддрукованих дрібним шрифтом. Такий обсяг, напевно, було непросто переробити в сценарій до фільмів.

Екранізувати «Володаря Перснів » могло бути дуже складно не тільки через великий обсяг роману. Текст Толкієна досить складний, і розібратися в ньому непросто; твір складається з безлічі передісторії героїв і кількох сюжетних ліній, які можуть втратити сенс, якщо розглядати їх окремо.

Але, я думаю, творці кінотрилогії відмінно впоралися з завданням, яке поставили перед собою. Вони вибрали з роману Володар Перснів все саме основне і важливе, не позбавивши історію того глибокого сенсу, що спочатку закладав у неї великий письменник.Допущені у фільмах пропуски майже не відчуваються навіть для мене, вивчила творіння Толкієна від першої сторінки до останньої. Для тих же, хто не читав «Володаря Перснів» цих прогалин взагалі не буде. Та їх, в принципі, не так і багато, і фільми через це нічого не втрачають.

Френе Уолшу і Філіпа Бойєнс, що займалися разом з Пітером Джексоном адаптацією книги під кіносценарій, потрібно віддати належне: у всіх трьох фільмах звучать чудові діалоги і монологи, багато з яких гідні бути висіченими в камені. Ні в першому, ні в другий, ні в третій частині вам не знайти жодної зайвої фрази, сказаної даремно, ні одного безглуздого діалогу, розпочатого тільки заради того, щоб якось заповнити тишу.

Продуманість письменником всіх своїх персонажів і їх промов вражає і змушує захоплюватися його майстерністю, а професіоналізм творців фільмів, які зуміли перенести цих героїв зі сторінок роману на екран і не розгубити образи і навколишнє їх чарівну атмосферу, гідний того, щоб стати прикладом для інших.

Трилогія Пітера Джексона приголомшує своїми масштабами: розмахом батальних сцен, казковістю пейзажів, напруженістю погонь і емоційною насиченістю інших сцен. Кожна з трьох картин проглядається буквально на одному диханні і залишає після перегляду найяскравіші враження.

Кожен фільм відрізняється від інших, несе в собі свій певний емоційний заряд, розповідає нам свою історію, одночасно з цим будучи єдиним цілим з іншими картинами трилогії.

Перший фільм Володар Перснів: Братство кільця онлайн - розповідь про те, як єдиний перстень потрапляє до Хоббіта Фродо і змушує його вирушити в довгу і надзвичайно небезпечну подорож в країну Мордор для його знищення. По дорозі він знаходить нових надійних і відданих друзів, готових жертвувати собою заради правого діла.

Другий фільм трилогії Володар перснів 2: Дві вежі онлайн - розповідь про велику зраду Білим чаклуном Саруманом народів Середзем'я. Він приєднується до Темного Лорда Саурона. Дізнавшись про те, що загони орків, послані на перехоплення Зберігачів Кільця, був розбитий, Союз двох веж - Ортханка в Ізенгард і Барад-Дура в Мордор - починає в поспіху готується до війни. Десятитисячна армія урукхаев, створена за велінням Саурона висувається до Хельмової Гаті і штурмує фортецю, в якій сховалися люди.Вежа ледь не впала під натиском ворога, але все ж бій був виграний.

Володар перснів 3: Повернення короля онлайн - найбільш напружена і захоплююча частина трилогії, що розповідає про самі грандіозні битви за Середзем'я, про набуття людьми свого законного короля, спадкоємця престолу Гондора і падіння Темного Володаря.

Кожен з персонажів трилогії «Володар Кілець» грає певну роль у цих заходах.Тільки в одних вона більш значна, в інших - менш, але всі вони вносять свій позитивний або негативний вклад в загальну картину.

Проте є такий персонаж, значимість якого спочатку можна недооцінити і порахувати, що він не грає у всій цій історії ніякої певної ролі. Це Голлум, мерзенне брудна істота, пов'язавши за Фродо і Семом з того моменту, коли вони пішли від своїх друзів, що супроводжували їх у поході. Насправді роль цього персонажа воістину велика. Він колись знайшов Кільце, пробудивши Темні Сили, він же його і знищить, коли Фродо, нарешті, добереться до Фатальний гори у третій частині фільму Володар перснів 3: Повернення короля онлайн. Правда, зробить він це по чистій випадковості, зірвавшись з обриву в жерло вулкана і забравши Кільце з собою, але все ж зробить. Кільце буде розплавлене там же, де колись було створено, і Темні Сили підуть у небуття. Що стало б з усіма, не будь в цій історії Голлума?

Який сенс закладав у свій твір Толкієн і про що фільми Джексона?

« Володар кілець » - це найбільша з історій про боротьбу Добра і Зла, розповідь про геноцид людей з боку Темного Володаря Саурона, що прагне знищити весь людський рід під корінь. Перемога людей в Хельмової ущелині показала йому, що у них з'явився новий король, який веде їх до перемоги. Саурон збирає все наявні в нього сили і направляє їх до Мінас Тіріт - останньому місту людей - з метою будь-що-будь розгромити його і не допустити сходу на престол спадкоємця Гондора. Але поки у нього немає Кільця влади, він не може здобути повну перемогу і підпорядкувати собі все Середзем'я.

«Володар кілець» - це історія про відданість, чесність, гідність, хоробрості, про набуття та втрати друзів, про чистої і світлої любові - про те, що важливіше грошей і амбіцій, які псують людей і правлять нами тут, в нашому світі, змушуючи нас здійснювати ті чи інші гріхи.Коментарии отсутствуют.

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и почты преобразуются в ссылки автоматически
  • Переносы строк и абзацы формируются автоматически