загрузка...

Новый Человек-паук онлайн / Нова Людина-павук онлайн

Нова Людина-павук
Average: 6.9 (189 votes)

Название: Новый Человек-паук
Название оригинальное: The Amazing Spider-Man
Год выпуска: 2012
Жанр: Фантастика
Режиссеры: Марк Уэбб

Актеры: Эндрю Гарфилд, Эмма Стоун, Рис Иванс, Дэнис Лири, Мартин Шин, Салли Филд, Эмбет Дэвидц, Кэмпбелл Скотт, Ирфан Кхан

После укуса мутировавшего паука, Питер Паркер перестает быть обычным подростком. Получив огромные сверхспособности, жизнь его меняется кардинальным образом. После того, как бывший партнер его отца - доктор Курт Коннорс вводит себе формулу регенерации, кстати говоря законченную Питером, и становится Ящером, у Питера появляется новый враг. Желая исправить свою ошибку он всеми силами пытается противостоять Ящеру.
Техническая информация
Продолжительность: 136 мин.
Качество видео: TS (экранка)
Качество звука: Профессиональное многоголосое

Смотреть Новый Человек-паук онлайн / Дивитися Нова Людина-павук онлайн

Плюсуй, если понравился фильм!
Рецензия на

фильм Новый Человек-паук / Нова Людина-павук

Як великий фанат коміксів про Людину-павука, я чекав фільм Нова Людина-павук 4 з величезним нетерпінням. Коли стало відомо про перезапуск франшизи, я дуже зацікавився і став чекати з величезним нетерпінням. У підсумку я абсолютно не розчарувався.

Офіційно цей фільм не є ремейком фільму 2002 року, але деякі аналогічні сцени у них все-таки є, що пояснюється тими ж коміксами в основі сюжету. Однак за духом і майже всім сюжетним поворотам цей фільм на комікси і оригінальну трилогію дуже не схожий і тому його треба розглядати як абсолютно нову інтерпретацію історії Людини-павука. Тут докладно показані його причини становлення героєм, освоєння в розгойдуванні на павутині, любов до Гвен і боротьба з лиходієм.

Персонажі прекрасно зіграні і опрацьовані. Без сумніву, що на чільне місце поставлено Пітера Паркера / Людина-павук у виконанні британця Ендрю Гарфілда. Його перетворення в Людину-павука також результат загибелі дядька Бена, але тут він первончально не прагнув рятувати людей і всього лише шукав помсти. Однак поява Ящера змінює його життєву мету і робить його справжнім героєм. З класичних деталей варто відзначити його жарти над злочинцями, які були прибрані в оригінальній трилогії.

Емма Стоун, яку зіграла Гвен Стейсі, також внесла в образ деякі корективи. Її героїня розумна, добра, любить свою сім'ю і піклується про Пітера, якому у фіналі допомагає перемогти Ящера. Її ставлення до Пітера з дружнього переростає в любов, а її любов до батька дуже яскраво виражена.

Курт Коннорс / Ящір у виконанні Ріса Иванса в основному нагадує класичний образ, хоча історія Коннорса була змінена. Він як і раніше однорукий геніальний вчений, який вирішує відновити руку і в підсумку перетворюється у величезну ящірку-мутанта. Характер його другої іпостасі аналогічний коміксами.

Дизайн костюма нового Людини-павука і вигляд Ящера вельми віддалені від класичних образів, але якщо Ящір в основному схожий з звичним чином, то Людина-павук отримав більш спортивний костюм, а його знамениті павутинні пускачі (замінені в трилогії Реймі на павутинні залози) тепер знаходяться на рукавичках і більше високотехнологічні. У фільмі показано, що й пускачі і костюм Паркер зробив сам, хоча незрозуміло, шде він узяв матеріал для костюма і що це за тканина (на вигляд - щось на зразок гуми).

Таким чином, Марк Уебб зробив чудовий фільм і утер ніс Сему Реймі, який з кожним фільмом все більше йшов в спецефекти. А Уебб сконцентрувався на переживаннях героїв і їх мотиваціях, наблизивши фільм до трилогії Крістофера Нолана про Бетмена і до серіалу «Герої».Коментарии отсутствуют.

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и почты преобразуются в ссылки автоматически
  • Переносы строк и абзацы формируются автоматически