загрузка...

Крестный отец онлайн / Хрещений батько онлайн

Хрещений батько
Average: 7.7 (25 votes)

Название: Крестный отец
Название оригинальное: The Godfather
Год выпуска: 1972
Жанр: Драма
Режиссеры: Френсис Форд Коппола

Актеры: Марлон Брандо, Аль Пачино, Джеймс Каан, Дайан Китон, Роберт Дювалл, Талия Шайр, Джон Казале, Ричард С. Кастеллано, Стерлинг Хейден, Джон Марли

Известная экранизация нашумевшего одноименного романа Марио Пьюзо, который повествует о жизни итальянских мафиози в США. Фильм стал классикой американского, а в последствии и мирового кинематографа. Режисёр Ф. Ф. Коппола умудрился создать целый гангстерский эпос, довольно интригующе и интересно повествующий о семье итальянца Дона Карлеоне. Фильм красочно описывает моральный кодекс мафиозных кланов, раздел их сфер влияния.
Техническая информация
Продолжительность: 175 мин.
Качество видео: DVD-Rip
Качество звука: Профессиональное многоголосое

Смотреть Крестный отец онлайн / Дивитися Хрещений батько онлайн

Плюсуй, если понравился фильм!
Рецензия на

фильм Крестный отец / Хрещений батько

Мене завжди вабила історія становлення мафії в Америці. Не повних відморозків, якими славилось весь пострадянський простір у 90-ті, а саме мафії в класичному розумінні: стриманих і розважливих в своїх діях, не йдуть на бездумний ризик заради зайвої наживи, які знають що таке любов до своєї сім'ї і повагу один до одного, володіють бажанням захистити не тільки свій бізнес, а й тих, хто разом з ними цей бізнес будував, підтримують один одного у важкі хвилини. Саме такий Сім'я Карлеоне постає перед нами в першій частині трилогії.

Фільм вийшов за своєю суттю феноменальний, такого про мафію більше не знімають, та й навряд чи знімуть.

Перш за все, в Хрещеному батьку мене вразив перший діалог Дона Карлеоне з людиною, що просить у нього допомоги (точно прізвище вже не пам'ятаю). Уже після такого початку я готовий був піднести цей фільм ранг Шедеврів Кінематографа. Пізніше я побачив, що весь фільм складається з таких чудових сцен.

Акторська гра на голову перевершує все, що я бачив, бачу сьогодні і, швидше за все, побачу потім.

Важко не сказати про музику з фільму. Так вже вийшло, що музичні композиції з «Хрещеного батька» я почув практично за рік до того як подивився сам фільм, тому враження при перегляді не було вже таким сильним як в перший раз (особливо мені сподобалася пісня, яку виконують дружина Дона Карлеоне і різні гості на весіллі його доньки, вона надовго в'їлася в мою свідомість).

Важко сказати, що фільм легкий, але, тим не менш, Копполі вдалося вставити у фільм і дуже зворушливі, особливо для чоловіків, моменти (наприклад, коли Дон Карлеоне грає з онуком).

Важко сказати що б було з світового кінематографа, якщо б цей фільм не вийшов.

І, нарешті, навряд чи хтось скаже, що після перегляду йому не хочеться відразу включити Хрещеного Батька 2, а після нього Хрещеного батька 3.

Фільм безумовно обов'язковий для перегляду будь-якого справжньому чоловікові і тому, хто хоче таким стати.Коментарии отсутствуют.

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и почты преобразуются в ссылки автоматически
  • Переносы строк и абзацы формируются автоматически
на сайте тут cell phone tracker app iphone на сайте здесь is there an app to read someones text messages тут spy app nokia asha 201 база данных абонентов мегафона spy camera app for iphone eblaster android spy phone software listening to cell phone conversations поиск адреса по фамилии имени и отчеству how to track sms on cell phone how to track cell phone numbers справочник телефонов 2012 the best spy app for droid cell phone monitoring software yahoo mail ответы по hello spy iphone app Препарат на сайте Блог Геймера Бориса sitemap