загрузка...

Крестный отец онлайн / Хрещений батько онлайн

Хрещений батько
Average: 7.7 (25 votes)

Название: Крестный отец
Название оригинальное: The Godfather
Год выпуска: 1972
Жанр: Драма
Режиссеры: Френсис Форд Коппола

Актеры: Марлон Брандо, Аль Пачино, Джеймс Каан, Дайан Китон, Роберт Дювалл, Талия Шайр, Джон Казале, Ричард С. Кастеллано, Стерлинг Хейден, Джон Марли

Известная экранизация нашумевшего одноименного романа Марио Пьюзо, который повествует о жизни итальянских мафиози в США. Фильм стал классикой американского, а в последствии и мирового кинематографа. Режисёр Ф. Ф. Коппола умудрился создать целый гангстерский эпос, довольно интригующе и интересно повествующий о семье итальянца Дона Карлеоне. Фильм красочно описывает моральный кодекс мафиозных кланов, раздел их сфер влияния.
Техническая информация
Продолжительность: 175 мин.
Качество видео: DVD-Rip
Качество звука: Профессиональное многоголосое

Смотреть Крестный отец онлайн / Дивитися Хрещений батько онлайн

Плюсуй, если понравился фильм!
Рецензия на

фильм Крестный отец / Хрещений батько

Мене завжди вабила історія становлення мафії в Америці. Не повних відморозків, якими славилось весь пострадянський простір у 90-ті, а саме мафії в класичному розумінні: стриманих і розважливих в своїх діях, не йдуть на бездумний ризик заради зайвої наживи, які знають що таке любов до своєї сім'ї і повагу один до одного, володіють бажанням захистити не тільки свій бізнес, а й тих, хто разом з ними цей бізнес будував, підтримують один одного у важкі хвилини. Саме такий Сім'я Карлеоне постає перед нами в першій частині трилогії.

Фільм вийшов за своєю суттю феноменальний, такого про мафію більше не знімають, та й навряд чи знімуть.

Перш за все, в Хрещеному батьку мене вразив перший діалог Дона Карлеоне з людиною, що просить у нього допомоги (точно прізвище вже не пам'ятаю). Уже після такого початку я готовий був піднести цей фільм ранг Шедеврів Кінематографа. Пізніше я побачив, що весь фільм складається з таких чудових сцен.

Акторська гра на голову перевершує все, що я бачив, бачу сьогодні і, швидше за все, побачу потім.

Важко не сказати про музику з фільму. Так вже вийшло, що музичні композиції з «Хрещеного батька» я почув практично за рік до того як подивився сам фільм, тому враження при перегляді не було вже таким сильним як в перший раз (особливо мені сподобалася пісня, яку виконують дружина Дона Карлеоне і різні гості на весіллі його доньки, вона надовго в'їлася в мою свідомість).

Важко сказати, що фільм легкий, але, тим не менш, Копполі вдалося вставити у фільм і дуже зворушливі, особливо для чоловіків, моменти (наприклад, коли Дон Карлеоне грає з онуком).

Важко сказати що б було з світового кінематографа, якщо б цей фільм не вийшов.

І, нарешті, навряд чи хтось скаже, що після перегляду йому не хочеться відразу включити Хрещеного Батька 2, а після нього Хрещеного батька 3.

Фільм безумовно обов'язковий для перегляду будь-якого справжньому чоловікові і тому, хто хоче таким стати.Коментарии отсутствуют.

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и почты преобразуются в ссылки автоматически
  • Переносы строк и абзацы формируются автоматически