загрузка...

Другой мир онлайн / Інший Світ онлайн

Другой мир постер
Average: 6 (4 votes)

Название: Другой мир
Название оригинальное: Underworld
Год выпуска: 2003
Жанр: Фантастика
Режиссеры: Лен Уайзман

Актеры: Кейт Бекинсейл, Скотт Спидман, Майкл Шин, Шэйн Бролли, Билл Найи, Эрвин Ледер, София Майлс, Робби Ги, Вентворт Миллер, Кевин Гревье

Вот уже почти целое тысячелетие вампиры и оборотни ведут между собой войну за господство одного из видов, войну которую мы, обычные люди, не замечаем. Главной героиней фильма Другой мир выступает некая Селин, одна из воинов-вампиров, которая "ночь за ночью" убивает своих злейших врагов – оборотней. Клан вампиров находится в полной уверенности в том, что скоро роду оборотней придет конец. Но Селин раскрывает тайный план своих врагов, план, в центре которого находится обычный парень, в чьих венах течет особенная кровь, с помощью которой оборотни смогут обрести могущество и победить в этой войне.
Техническая информация
Продолжительность: 133 мин.
Качество видео: DVD-Rip
Качество звука: Профессиональное многоголосое

Смотреть Другой мир онлайн / Дивитися Інший Світ онлайн

Плюсуй, если понравился фильм!
Рецензия на

фильм Другой мир / Інший Світ

У переважній більшості випадків традиційні історії про вампірів розгортаються по приблизно однаковим сценарієм: черговий Дракула, припудрений синім, проти ночі вилізе з гробу, озирнеться навколо і побіжить в чисте поле, де знайде селянку і з несамовитим «щщщ» перевірить наявність лейкоцитів у неї в крові, попередньо позбавивши селянку невинності. З перевертнями приблизно так само, тільки вони, на відміну від вампірів, не настільки галантні і відразу розірвуть жертву на частини, навіть не скуштувавши любовних утіх.

Творці фільму Інший світ вирішили схрестити обидва види кажанів, відправити класичне уявлення про вампірів і ликантропа на звалище історії і подивитися, що з усього цього вийде. А вийшло досить непогане і цікаве кіно.

Прості люди живуть і знати не знають, що у них під боком вже багато століть йде війна між тими, хто п'є кров, і тими, хто любить м'ясо. Коли вампіри і перевертні наткнуться випадково наткнуться один на одного десь в якомусь місці, вони обов'язково поб'ються. Війна ж! Але от якось одна з елітних бійців вампірського клану зауважила, що перевертні полюють на одного красеня-людини. Дівчині стало цікаво, а коли дівчат долає цікавість, обов'язково що-небудь відбудеться. Так і сталося - розгорівся сир-бор ...

Відразу, що впадає в очі при перегляді кіна - це його повне стилістичну відповідність своїй назві. Нам дійсно зображений інший світ. По-перше, у світі, де живуть вампіри і перевертні, сонячне світло вкрай небажаний. Отримайте. По-друге, зйомки фільму Другой Мир онлайн проводилися в Празі і Будапешті, звідси відповідний готичний антураж. Отримайте. По-третє, люди тут взагалі не при справах - все дійство розгортається виключно між кровососами і ліканів. І що приємно здивувало - атмосфера витримана цілком на рівні, а постійний сируватий напівтемрява не діє на нерви і не викликає глухого роздратування.

Незважаючи на те, що Інший світ онлайн позиціонується передусім як фантастичний екшн в готично-фентезійному антуражі, мені він більше нагадав політичний трилер з елементами бойовика. Інтриги плетуться з диявольською швидкістю, знай тільки встигати очима плескати. У ролі інтриганів-політиків - ну зрозуміло - вампіри і перевертні. Одні політики - упирі, що п'ють кров, інші політики - Ліка, що пожирають людей з потрохами. Ну чисто як у житті, йо-майо! Вже тільки за це фільму Другой мир онлайн, як і іншим фільмам серії - Другой мир 3: Восстание ликанов онлайн можна ставити десятку!

Перевертні, як і в інших частинах серії Другой мир 4 Пробуждение онлайн представлені дуже вдало. Вони по-справжньому хороші! Свого роду опозиція правлячої диктатури - вампірам. Один з ліканів-опозиціонерів - ну вилитий Олександр Карелін! Якщо поставити його одного проти упирів, та в рукопашну - ті й трьох хвилин не протримаються.

Вампіри ж мені здалися ну надто олюдненими. Вони і на вампірів-то не особливо скидаються - трохи де шерех, хапаються за автомати. У нас тут що, фільм про Хижака або Чужих? А один з упирів, як мені здалося, взагалі страждав енурезом, у нього навіть на обличчі це було написано.

Зате серед вампірів була така миловидна особа, за одне лише присутність якої я прощаю упирям всі їх недоліки. Пишу це з особливою ніжністю і розчуленням. Бо особа ця - Селіна, а грає її Кейт Бекінсейл. Ех, хороша дівчина! До чого люта! До чого жіночна! Стильний латексний костюмчик сидить на неї як влитий, що робить богиню ще чарівний! Дуже мені подобається ця актриса, дуже.

Спецефекти у фільмі гірші ж звичайно, аніж в Другой мир 2: Эволюция онлайн, але в цілому досить рівні і особливих вад не виявлено. Були, звичайно, кілька моментів при трансформаціях, що здалися трохи шершавенькімі, але спишемо це на відносно скромний бюджет при пристойному хронометражі.

Відеоряд і звукове оформлення теж нарікань не викликають. Актори зіграли хо-ро-шо.

Вердикт. Фільм Інший Світ дуже пристойний фантастичний екшн на тему протистояння зла зі злом.Але ось наче б чогось трохи не вистачає. Може, солі? ..Коментарии отсутствуют.

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и почты преобразуются в ссылки автоматически
  • Переносы строк и абзацы формируются автоматически