загрузка...

Человек-паук онлайн / Людина-павук онлайн

Человек-паук онлайн
Average: 7.1 (7 votes)

Название: Человек-паук
Название оригинальное: Spider-Man
Год выпуска: 2002
Жанр: Фантастика
Режиссеры: Сэм Рэйми

Актеры: Тоби Магуайр, Уиллем Дефо, Кирстен Данст, Джеймс Франко, Клифф Робертсон, Розмари Харрис, Дж.К. Симмонс, Джо Манганьелло, Джерри Бекер, Билл Нанн

Еще совсем недавно Питер Паркер был простым неудачником, его дразнили сверстники и девушки не смотрели в его сторону, но всю его сюдьбу, как это обычно бывает решил случай. Питерау наконец-то «подфартило» - его укусил необычный паук, после чего он находит у себя сверхчеловеческие возможности. Но большие возможности возлагают и большую ответственность, поэтому Питер решает использовать свои способности на благо человечества. Ну и как обычно на всякого героя найдется злодей, в этот раз им будет другая жертва мутации - Зеленый Гоблин.
Техническая информация
Продолжительность: 121 мин.
Качество видео: DVD-Rip
Качество звука: Профессиональное многоголосое

Смотреть Человек-паук онлайн / Дивитися Людина-павук онлайн

Плюсуй, если понравился фильм!
Рецензия на

фильм Человек-паук / Людина-павук

Персонаж Людина-павук був придуманий Стеном Лі та Стівом Дітко, які працювали в компанії коміксів Marvel. Вперше Людина-павук з’явився в коміксі 1962 року. Популярність цього персонажа росла швидко і через деякий час він зрівнявся з такими персонажами як Бетмен і Супермен. Слід було вважати, що при такій популярності Людина-павук не може весь час перебувати на сторінках коміксів. І почалися впровадження Людини-павука в різні види розваги - телебачення, мультсеріали, відео ігри і т. д. Все звичайно було поступово, адже в 60-і роки відео ігор не було. Серіал з'явився тільки в 1978 році.Цей серіал мало що мав спільного з атмосферою коміксу, крім деяких імен головних персонажів, і то що там був головний герой Людина-павук. А перший мультсеріал з'явився вже в 1967 році. І часу від часу були інші мультсеріали. Але повнометражного фільму поки не було ...

Закінчилися 60-е, 70-е, 80-е, 90-е. А повнометражного фільму все ще не було... Чому за такий час не було фільму про настільки популярному персонажа коміксів?Я думаю що справа в спецефектах. Можна звичайно було зняти і в 70-і і в 80-і і в 90-е. Але мені здається що нічого хорошого б не вийшло ... Хоча може вся справа була в правах на екранізацію.

За той час поки не було повнометражного фільму про Людину-павука, на екрани кінотеатрів встигли вийти фільми про інших популярних супергероїв:

Супермен 1978 року. Фільм мав величезний успіх;

Бетмен 1989 року. Фільму так само мав величезний успіх;

І ось в 2002 році виходить фільм Людина-павук онлайн.

Початок проекту почався аж у 1986 році. Права переходили від однієї студії в іншу, поки не потрапили до Sony Pictures Entertainment Inc. За цей час режисер майбутньої картини змінювався не раз. У їх числі був і Джеймс Кемерон. Сценарист, творець і режисер таких фільмів, як Термінатор і Термінатор 2.

В дитинстві я дивився, як і багато дітей мого віку, мультсеріал Людина-павук онлайн. Цей серіал був на дуже високому рівні. Цікаві сюжетні лінії, була динаміка. Серіал мав великий успіх у глядача. І це була альтернатива до появи повнометражного фільму. Практично мультсеріал давав відчуття кіно.

І до перегляду фильма Человек-Паук онлайн я припускав, що він буде орієнтуватися скоріш за все на всім знайомий мультсеріал. Або ж буде створено щось відмінне від цього. Але як я і думав, фільм намагалися зробити близько до атмосфері мультсеріалу. У всякому разі таке відчуття у мене виникало під час перегляду і після перегляду.

Фільми онлайн за коміксами виділяються із звичайних фільмів. Там потрібно створити оригінальний світ. Там не діє деякі моменти зі звичайного кіно. Тому для оцінки фільму Людина-павук онлайн я підходив з цієї точки зору.

Не забудьте, що все написано наступне відноситься саме до першої частини з знятої на сьогодні трилогії.

Людина-павук Сема Реймі вийшов вельми не поганим фільмом. Так, фільм місцями затягнуть і є нудні моменти, але це тільки початок історії про те як Пітер Паркер став Людиною-павуком. Остання, третя частина фільму Человек-паук 3: Враг в отражении онлайн мала більше динаміки і була більш цікава. Вона в якійсь мірі розвинула характери героїв.

З акторського складу мені сподобалися: Тобі Магуайр, Віллем Дефо, Кірстен Данст, Дж. К. Сіммонс в ролі Джона Джеймса і Кліфф Робертсон. Тобі Магуайр зіграв добре. Я думаю що він підходить на цю роль. Кірстен Данст не погана в ролі Мері Джейн. Але все таки я думаю вона не вписується в фільм. Дуже сподобався актор Дж. К. Сіммонс в ролі Джона Джеймса. Практично, завдяки образу Джона Джеймса, у фільмі є класний гумор.

Загалом, перша частина - непоганий початок про пригоди Людини-павука. Як правило фільми за коміксами мають передбачувані моменти. Тому не варто очікувати чогось надприродного від перегляду. Звичайно бувають винятки. Існують екранізації які відрізняються від оригіналу (комікс) незвичайною постановкою, сценарієм і сюжетом. Перший фільм, як впринципі і Человек-паук 2 онлайн зроблений дуже близько до оригіналу.Коментарии отсутствуют.

Добавить комментарий

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и почты преобразуются в ссылки автоматически
  • Переносы строк и абзацы формируются автоматически